Загружаю...

0(95) 149-18-85
0(96) 283-23-76
SF-3-321-639

Продам 2-комнатную квартиру, Deluxe «Драгомирова, 166»

Местоположение: Киев, Печерский район, Печерск, Андрея Верхогляда ул.

2 64/1 м² 9/10 128 000 $
Продам 2-комнатную квартиру, Deluxe «Драгомирова, 166»

Продам квартиру квартиру преміум-класу Deluxe без внутрішніх оздоблювальних робіт, 64 м², у ЖК "Драгомирова, 166" з нестандартним плануванням.

Квартира знаходиться на 9/10 поверсі будинку. Розташована в самому центрі міста Києва, на вулиці Андрія Верхогляда, в районі Печерськ. Поруч - метро Політехнічний інститут та всі необхідні міські зручності.

Це ідеальний варіант для тих, хто цінує комфорт і хоче мати власне житло в самому серці столиці. Не втрачайте свій шанс! Телефонуйте!

Основная информация

Цена:  
- за объект 128 000 $
- за кв. метр ≈2 000 $
Комиссия: 5%
Ремонт: без внутренних работ
Класс жилья: комфорт
Типовая планировка: нестандартная планировка
Число комнат: 2
Площадь общая, м²: 64
Этаж: 9
Этажность: 10
Год постройки: 2021-2025

Дата обновления информации:
22.05.2026 12:38;