SF-3-321-489
Продам 1-комнатную квартиру
Местоположение: Киев, Шевченковский район, Сырец, Украинская ул., 6
Карта
Продається квартира 43.40 м² без внутрішніх оздоблювальних робіт. Розташована в спальному районі Сирець, на вулиці Українській, м. Київ. Квартира комфорт-класу, кухня 14 м², поверх 17 із 26.
Не втрачайте можливості придбати цю квартиру в самому серці столиці! Телефонуйте!
Основная информация
| Цена: | |
| - за объект | 29 000 $ |
| - за кв. метр | ≈668 $ |
| Комиссия: | 5% |
| Ремонт: | без внутренних работ |
| Класс жилья: | комфорт |
| Схема комнат: | раздельная |
| Число комнат: | 1 |
| Площадь общая, м²: | 43.40 |
| Этаж: | 17 |
| Этажность: | 26 |
| Год постройки: | 2021-2025 |
| Санузлов: | 1 |
| Расположение: | спальные районы |
- Дата обновления информации:
- 21.05.2026 22:37;