SF-3-318-961
Продам 2-комнатную квартиру
Местоположение: Киев, Дарницкий район, Позняки, Бажана Николая пр-т, 14
Карта
Продається квартира євроремонт 82 м², розташована на Позняках, у спальному районі Києва, на проспекті Бажана Миколи. Квартира на 20/22 поверсі житлового будинку комфорт-класу з вільним плануванням. Кухня 12 м².
У квартирі електроплита, електрична духовка, холодильник, пральна машина, кондиціонер, меблі та інтернет Wi-Fi. У блоці безпечний під'їзд: є консьєрж та домофон.
Запрошуємо до перегляду та покупки! Чекаємо на Ваш дзвінок.
Основная информация
| Цена: | |
| - за объект | 155 000 $ |
| - за кв. метр | ≈1 890 $ |
| Комиссия: | 5% |
| Ремонт: | евроремонт |
| Класс жилья: | комфорт |
| Типовая планировка: | свободная планировка |
| Число комнат: | 2 |
| Площадь общая, м²: | 82 |
| Этаж: | 20 |
| Этажность: | 22 |
| Год постройки: | 2011-2015 |
| Санузлов: | 2 |
| Расположение: | спальные районы |
- Бытовая техника:
- электроплита, духовка электрическая, холодильник, стиральная машина в санузле, кондиціонер;
- Банковские услуги:
- отделение банка, банкомат, терминал приема платежей;
- Бытовой сервис:
- минимаркет, супермаркет, торговый центр, стоянка возле дома, аптека, почта;
- Релаксационные сервисы:
- парк (сад), детская площадка, озеро / река;
- Общепит:
- кафе, ресторан;
Прочее
- Дата обновления информации:
- 15.05.2026 18:59;