RF-2-775-010
Сдам 1-комнатную квартиру
Местоположение: Киев, Голосеевский район, Демеевка, Костанайская ул., 14А
Карта
квартира розташована на 2-му поверсі за адресою Кустанайська у тихому мікрорайоні. У квартирі газова плита, централізоване опалення. Є все необхідне для комфортного проживання: бойлер, пральна машина, холодильник, телевізор, кухонна витяжка, мікрохвильова піч, духовка, кондиціонер, робочий стіл, крісло, розкладний диван, простора шафа, комод, інтернет.
У під’їзді зроблений ремонт, приємні сусіди, двір – чистий і охайний.
Зручна транспортна розв’язка, поряд зупинки громадського транспорту. До метро Деміївська 15 хвилин пішки. Розвинена інфраструктура. Магазини, аптеки, кафе, відділення нової пошти – все це поряд. Недалеко від дому Ocean Plaza, де безліч магазинів, розваг, кінотеатр.
Основная информация
| Цена: | |
| - за объект | 13 000 ₴ |
| - за кв. метр | ≈406 ₴ |
| Дополнительные платежи: | по счетчикам и отопление |
| Комиссия: | 50% |
| Ремонт: | евроремонт |
| Класс жилья: | комфорт |
| Типовая планировка: | свободная планировка |
| Схема комнат: | раздельная |
| Число комнат: | 1 |
| Площадь общая, м²: | 32 |
| Этаж: | 2 |
| Этажность: | 3 |
| Санузлов: | 1 |
| Расположение: | спальные районы |
- Бытовая техника:
- телевизор, газовая плита, духовка газовая, холодильник, вытяжка, стиральная машина в санузле;
- Бытовой сервис:
- минимаркет, супермаркет, рынок, стоянка возле дома, аптека, парикмахерская, почта;
- Релаксационные сервисы:
- детская площадка;
- Общепит:
- кафе, ресторан;
Прочее
- Дата обновления информации:
- 13.05.2026 19:34;